
AsennuslevytAsennuslevy 135x100x2mm, galvanoitu teräs
Yhteensopivuus:Cubo F
Tuotekoodi: FMP1515Sähkönumero: 3442929
Asennuslevyt mahdollistavat komponenttien (riviliittimien, DIN-kiskojen, sähköisten komponenttien jne.) asentamisen kotelon sisään. Casemetin asennuslevyt auttavat säilyttämään kotelon IP-luokituksen, koska kotelon ulkokuoreen ei tule rakenteellisia muutoksia.
✓ Varastotuote✓ Soveltuu ulkokäyttöön
| Paino | 1,74 kg |
| Leveys | 135 mm |
| Korkeus | 100 mm |
| Syvyys | 2 mm |
| Materiaali | Kuumasinkitty teräs |
| Väri | Teräs |
| Pinnan tyyppi | Ei pinnoitettu |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Iskunkesto | IK09 |
| Alkuperämaa | FI |
| CN8-koodi eli EU-tullinimike | 85381000 |
| Sähkönumero | 3442929 |
| E-nummer | 2533560 |
| Casemetin tuotekoodi | FMP1515 |
| GTIN/EAN-koodi | 6418677157394 |
| ETIM-luokka | EC002620 |
| Jälleenmyyjätiedot | Saatavissa jälleenmyyjiltämme Sonepar, Onninen ja Ahlsell |
