
AsennuslevytAsennuslevy 570x550x2,5mm, galvanoitu teräs
Yhteensopivuus:Cubo E
Tuotekoodi: EMP66Sähkönumero: 3449824
Asennuslevyt mahdollistavat komponenttien (riviliittimien, DIN-kiskojen, sähköisten komponenttien jne.) asentamisen kotelon sisään. Casemetin asennuslevyt auttavat säilyttämään kotelon IP-luokituksen, koska kotelon ulkokuoreen ei tule rakenteellisia muutoksia.
✓ Varastotuote✓ Soveltuu ulkokäyttöön
| Paino | 6 kg |
| Leveys | 570 mm |
| Korkeus | 550 mm |
| Syvyys | 2.5 mm |
| Materiaali | Kuumasinkitty teräs |
| Väri | Teräs |
| Pinnan tyyppi | Ei pinnoitettu |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Iskunkesto | IK09 |
| Alkuperämaa | FI |
| CN8-koodi eli EU-tullinimike | 85381000 |
| Sähkönumero | 3449824 |
| Casemetin tuotekoodi | EMP66 |
| GTIN/EAN-koodi | 6418677199356 |
| ETIM-luokka | EC002620 |
| Jälleenmyyjätiedot | Saatavissa jälleenmyyjiltämme Sonepar, Onninen ja Ahlsell |
