
AsennuslevytAsennuslevy 1170x750x3mm, galvanoitu teräs
Yhteensopivuus:Cubo E
Tuotekoodi: EMP812Sähkönumero: 3449838
Asennuslevyt mahdollistavat komponenttien (riviliittimien, DIN-kiskojen, sähköisten komponenttien jne.) asentamisen kotelon sisään. Casemetin asennuslevyt auttavat säilyttämään kotelon IP-luokituksen, koska kotelon ulkokuoreen ei tule rakenteellisia muutoksia.
✓ Varastotuote✓ Soveltuu ulkokäyttöön
| Paino | 20,5 kg |
| Leveys | 1170 mm |
| Korkeus | 750 mm |
| Syvyys | 3 mm |
| Materiaali | Kuumasinkitty teräs |
| Väri | Teräs |
| Pinnan tyyppi | Ei pinnoitettu |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Iskunkesto | IK09 |
| Alkuperämaa | FI |
| CN8-koodi eli EU-tullinimike | 85381000 |
| Sähkönumero | 3449838 |
| Casemetin tuotekoodi | EMP812 |
| GTIN/EAN-koodi | 6418677199424 |
| ETIM-luokka | EC002620 |
| Jälleenmyyjätiedot | Saatavissa jälleenmyyjiltämme Sonepar, Onninen ja Ahlsell |


