
AsennuslevytAsennuslevy 285x250x2mm, galvanoitu teräs
Yhteensopivuus:Cubo F
Tuotekoodi: FMP3030Sähkönumero: 3442910
Asennuslevyt mahdollistavat komponenttien (riviliittimien, DIN-kiskojen, sähköisten komponenttien jne.) asentamisen kotelon sisään. Casemetin asennuslevyt auttavat säilyttämään kotelon IP-luokituksen, koska kotelon ulkokuoreen ei tule rakenteellisia muutoksia.
✓ Varastotuote✓ Soveltuu ulkokäyttöön
| Paino | 10,68 kg |
| Leveys | 285 mm |
| Korkeus | 250 mm |
| Syvyys | 2 mm |
| Materiaali | Kuumasinkitty teräs |
| Väri | Teräs |
| Pinnan tyyppi | Ei pinnoitettu |
| Soveltuu ulkokäyttöön | Kyllä |
| Iskunkesto | IK09 |
| Alkuperämaa | FI |
| CN8-koodi eli EU-tullinimike | 85381000 |
| Sähkönumero | 3442910 |
| E-nummer | 2533568 |
| Casemetin tuotekoodi | FMP3030 |
| GTIN/EAN-koodi | 6418677157479 |
| ETIM-luokka | EC002620 |
| Jälleenmyyjätiedot | Saatavissa jälleenmyyjiltämme Sonepar, Onninen ja Ahlsell |
